Itāļu picas Mārupē – Trattoria da Niko / Italian Pizzas in Marupe – Trattoria da Niko

[LV]

Ja jums gadās braukt garām Mārupei, tad ziniet, ka netālu no novada domes Daugavas ielā 27 atrodas itāļa radīts restorāniņš – “Trattoria da Niko”. Interjers nepretendē uz vārdu smalks, bet tad ja iet runa par picu, tam vairs nav nozīmes. Vasarā var izmantot iespēju sēdēt ārā zem nojumes. Vienīgais mīnuss – ja kāds pie blakus galdiņa izdomā uzpīpēt.

Ēdienkartē ir diezgan plašs piedāvājums un pat veģetārietim neliks vilties. Varēsiet šeit izvēlēties no vairākiem veidiem veģetāro salātu, kaut arī nosaukums „Veģetārie salāti” ir tikai vieniem. Tiesa gan pēdējie pēc aprakstītā sastāva varētu būt pat vegāniski.

Piecu veidu picas ir veģetāras – Margherita, Vegetariana, 4 Formaggi, Genovese un Peperoncino. Cenas no 6,50-9 eiro par 32 cm picu. Cenas nav tās zemākās, turklāt mani mazliet biedē internetā lasītās atsauksmes – ir cilvēki, kas izsakās atzinīgi par Niko picām, tomēr ļoti daudzi tās peļ. Esmu bijusi Itālijā un esmu ēdusi īstas itāļu picas, tāpēc ir mazliet intriga. Nolemju pasūtīt picu 4 Formaggi. Vīrs izvēlas kādu veģetāro pastu ar sēnēm.

Mazliet nākas pagaidīt, bet ne pārmērīgi ilgi. Līdz ar pirmo picas kumosu manas šaubas tiek kliedētas – šī ir patiešām lieliska pica, kas liek baudā teju vai kunkstēt. Arī pasta ir garšīga. Man ir aizdomas, ka tiem, kas atstājuši sliktas atsauksmes, nekad nav iespējams izdabāt un viņi paši nezina, ko vēlas.

Tā kā nemulstiet no neapmierinātu cilvēku atsauksmēm un nāciet nogaršot gardo itāļu picu! Šeit mēdzot būt arī kārdinoši itāļu saldumi un deserti.

 

[ENG]

If you happen to be near Marupe, then know there is Italian restaurant “Trattoria da Niko” at Daugavas iela 27. The interior of restaurant is not the most chic, but when it comes to pizza it doesn’t really matter. In the summer, you have opportunity to sit outside under sunshades. Only downside is if someone decides to start smoking besides your table. The menu has a wide range of offerings and even vegetarians have  selection of foods to choose from. Here you can choose from several types of vegetarian salads, although only one of salads are called “Vegetarian Salad” and from description they could probably even be vegan.

Five of pizza varieties are vegetarian – Margherita, Vegetarian, 4 Formaggi, Genovese and Peperoncino. Prices range from 6.50 to 9 euros for a 32 cm pizza. The prices are not the lowest, and I’m a bit scared from reviews I have read on the internet – there are people who are praising Nico’s pizzas, yet many are putting them down. I’ve been in Italy and I’ve eaten genuine Italian pizzas, so it was a bit intriguing. I decided to order pizza 4 Formaggi. My husband choose a vegetarian pasta with mushrooms.

We have to wait a bit, but not for too long. With my first pizza bite, my doubts were thrown away – this is a really great pizza that makes you feel ecstatic. The pasta is also very tasty. I suspect that those who give bad reviews themselves do not know what they want. So do not get fooled by  unsatisfied people comments and come to taste a delicious Italian pizza! Here you can also have tempting Italian sweets and desserts.

 

Leave a Reply